BookEdit dla biznesu

Czujesz, że jesteś w czymś naprawdę dobry? To, co wykonujesz zawodowo, na co dzień, jest Twoją pasją, o której możesz opowiadać godzinami? Przełóż to na papier.
Niezależnie, co jest Twoją mocną stroną – mechanika, pozycjonowanie SEO czy kuchnia regionalna – adepci Twojej branży czekają na Twoją książkę! A może wykonujesz jakiś unikatowy, wymierający zawód? Warto zdradzić jego tajniki i dać mu szansę na przetrwanie.

 

Dla ekspertów

Jeśli jesteś ekspertem w swojej dziedzinie – nie czekaj! Podziel się swoją wiedzą dla wtajemniczonych, ciekawym case study, historią biznesu, opowieścią o największych sukcesach i… porażkach. Niech inni uczą się od Ciebie, a Ty umacniaj swój wizerunek jako eksperta w branży i zaprezentuj swoje produkty.

Dla firm i korporacji

Szykujesz prezent dla potencjalnych klientów, który dumnie przedstawi profesjonalizm Twojej firmy? Może planujesz publikację książkową w postaci eleganckiego albumu z okazji okrągłej firmowej rocznicy? A może masz w zespole więcej osób, które wspólnie mogą napisać książkę i pokazać, czym jest owocna praca całej drużyny?

Wydaj książkę, która nie tylko stanie się eksperckim materiałem dla zainteresowanych, ale również elementem budowania Twojej marki osobistej, czy pracy nad wizerunkiem całej firmy. Wydamy Twoją książkę w spersonalizowany sposób, by była spójna z prezentowanymi wartościami i misją Twojego biznesu. Możemy dobrać czcionkę, grafiki, fotografie, rodzaj papieru, oprawę, format – dosłownie wszystko to, co ma znaczenie i wpływ na postrzeganie Twojej marki.

Stwórz z nami taką publikację, która na długo pozostanie aktualna i przez lata będzie mogła służyć jako Twoja merytoryczna wizytówka.

REALIZACJE:

Wydanie książki jest łatwe – prowadzimy w procesie wydawniczym

od pierwszego kroku:

 •  
 • – doradzamy,
 • – redaktor wskazuje w tekście wszelkie nieścisłości i proponuje zmiany,
 • – mówimy o mocnych stronach tekstu i o tych słabszych,
 • – przygotowujemy i składamy gotową publikację, a następnie zajmujemy się dystrybucją,
 • – dbamy o promocję (profesjonalny dział PR, umowy z dystrybutorem i możliwości inwestowania w reklamę w największych sieciach księgarskich) 

Wydanie książki jest atrakcyjne/ przynosi korzyści

 

 • – doskonałe narzędzie do budowania marki osobistej/wizerunku całej korporacji
 • – profesjonalna publikacja wydana własnym sumptem pełni funkcję źródła branżowej wiedzy
 • – książka – wizytówka firmy przyciąga potencjalnych klientów i partnerów biznesowych, a także buduje wizerunek eksperta
 • – interesujące case studies przyciągają swoją transparentnością i otwartością
 • – świetne narzędzie CSR – przeznaczenie zysku na cele charytatywne
 • – upominek reklamowy – wyróżnij się
 •  

Nasz zespół to profesjonaliści i pasjonaci. Pracujemy z redaktorami z wieloletnim stażem, czujnymi korektorami i doświadczonymi grafikami. Działamy z jednym z największych dystrybutorów w Polsce, więc po wydaniu książki znajdziesz ją w różnych księgarniach stacjonarnych i internetowych. Nie przejdzie ona bez echa – tym zajmą się nasi specjaliści od PR-u i promocji.

 

AKCESORIA DO KSIĄŻEK

– skórzane okładki na książkę
– pudełko na książkę z nadrukiem
– skórzana zakładka do książki z tłoczeniem
– zestaw książka i zakładka w eleganckim pudełku