Slide

Zadbaj o jakość swojego tekstu

Recenzje, redakcje, korekty, pisanie tekstów na zamówienie
Slide

Zadbaj o jakość swojego tekstu

Recenzje, redakcje, korekty, pisanie tekstów na zamówienie
Slide
Recencje, redakcje, korekty, pisanie tekstów na zamówienie
Slide
Recencje, redakcje, korekty, pisanie tekstów na zamówienie

Recenzje

Napisałeś książkę? Chciałbyś pokazać ją komuś, zanim wyślesz ją do wydawcy? 

Zamów profesjonalną recenzję swojego tekstu.

Jeśli uważasz, że Twoja książka jest gotowa, to jest to najlepszy moment, aby podzielić się tym, co napisałeś. Daj książkę do przeczytania najbliższym, znajomym, osobom, które podzielą się z Tobą swoją opinią. Jeśli nie masz takich osób lub chciałbyś uzyskać opinie osoby nie zaangażowanej emocjonalnie w projekt i nie znającej autora, to poproś o opinie profesjonalnego recenzenta. Uzyskasz opinię, która na pewno pomoże Tobie spojrzeć na tekst „nie swoimi” oczami.

Wykonujemy profesjonalną analizę krytyczną oraz ocenę nadesłanych przez naszych Klientów tekstów. Przygotowując recenzję, w pełni badamy strukturę, używany przez autora język oraz sformułowania, aby określić najważniejsze wady oraz zalety tekstu. Dokładnie omawiamy nadesłany materiał w oparciu o powszechnie przyjęte kryteria. 

Jeśli chcesz zwiększyć szansę na sukces, potrzebujesz niezależnej opinii doświadczonego i profesjonalnego recenzenta, który uważnie przeczyta Twój tekst i przekaże Ci uwagi oraz wskazówki. Dzięki temu Twój utwór będzie jeszcze lepszy. Pozwoli Ci to uniknąć rozczarowań i wyróżnić się wśród setek innych autorów!

Jakie teksty recenzujemy?  

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na recenzję, to wyślij do nas tekst na redakcja@bookedit.pl