Slide

Mamy wszystko, czego potrzebujesz,
aby wydać i sprzedać Twoją książkę.

Wydaj e-booka, książkę drukowaną,
audiobooka
Slide

Mamy wszystko, czego potrzebujesz,
aby wydać i sprzedać Twoją książkę.

Wydaj e-booka, książkę drukowaną,
audiobooka
Slide
Wydaj e-booka, książkę drukowaną,
audiobooka
Slide
Wydaj e-booka, książkę drukowaną,
audiobooka

Audiobook

Coraz więcej osób korzysta z książek do słuchania. Niektórzy czytają e-booki i słuchają audiobooków na zmianę, w zależności od chwili. Te dwie formy dobrze się uzupełniają.  Aby przygotować audiobooka, najlepiej mieć już gotowego e-booka. Wtedy wystarczy nagrać tekst, przygotować pliki i gotowe.

Proces powstania audiobooka:

Współpracując z nami, sam decydujesz o:

 • – lektorze, który nagra Twój tekst. Dostaniesz kilka próbek nagrań i sam zdecydujesz kto przeczyta Twój tekst 
 • – okładce, która stanowi istotny czynnik, wpływający na decyzję o zakupie Twojego audiobooka przez czytelnika
 • – działaniach promocyjnych – to Ty finansujesz wydanie audiobooka i planujesz budżet niezbędny do jego promocji – dzięki temu masz bezpośredni wpływ na to, jak wielu czytelników się o nim dowie, a docelowo zdecyduje się na jego zakup
 • – dystrybucji – możesz zdecydować się na samodzielną sprzedaż lub skorzystać z dystrybucji, którą oferujemy. Za naszym pośrednictwem umieścisz swój audiobook w LegimiVirtualo i Audiotece.
  • Legimi – platforma dla czytelników e-booków i audiobooków. Legimi posiada ponad 50 tysięcy abonentów.
  • Virtualo – księgarnia internetowa i dystrybutor, który dociera w tej chwili do ponad 20 sklepów w Polsce (do większości dużych e-księgarni), w tym na wyłączność do empik.com. Oferta Virtualo, w całości dostępna jest też na Allegro, gdzie należy do akredytowanych księgarni w Strefie Marek. Dzięki współpracy z Virtualo możemy umieścić Twój audiobook również na platformach Apple.
  • Audioteka – największy katalog audiobooków po polsku, w którym znajduje się ponad 8000 tysięcy pozycji. 
  • Storytel – ponad 100 000 audiobooków i e-booków w katalogu. Platforma obecna w 20 krajach świata, z siedzibą główną w Sztokholmie. Pierwsza na świecie cyfrowa usługa abonamentowa, umożliwiająca streaming audiobooków na telefonach i tabletach.

Zgłaszając się do nas, pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na naszą pomoc – doradzimy Ci w każdym aspekcie wydania Twojej publikacji. 

Dystrybucję i promocję dopasujemy do Twoich oczekiwań.

Jeśli chcesz poznać koszty wydania audiobooka i dowiedzieć się więcej o procesie jego przygotowania, dystrybucji lub promocji, to napisz do nas na redakcja@bookedit.pl. To nic nie kosztuje. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Filmiki z nagrań słuchowiska dla jednego z naszych klientów