Slide

Zadbaj o jakość swojego tekstu

Recenzje, redakcje, korekty, pisanie tekstów na zamówienie
Slide

Zadbaj o jakość swojego tekstu

Recenzje, redakcje, korekty, pisanie tekstów na zamówienie
Slide
Recenzje, redakcje, korekty, pisanie tekstów na zamówienie
Slide
Recenzje, redakcje, korekty, pisanie tekstów na zamówienie

Teksty na zamówienie

Potrzebujesz stworzyć esej lub felieton do prasy branżowej? A może wywiad, tekst na stronę internetową lub ulotkę reklamową? Chętnie pomożemy Ci w formowaniu każdego artykułu. Nasi copywriterzy stworzą treści prezentacji, ulotek i katalogów, a także hasła reklamowe. Napiszą też teksty na stronę internetową oraz media społecznościowe, dostarczając wiarygodnych treści opartych o solidną dawkę rozeznania w temacie. Zadbają także o niepowtarzalność wykonanej przez siebie pracy.

Sposób, w jaki pracujemy

Przygotowanie tekstów na zamówienie zaczyna się od zapoznania się z działalnością Klientów, aby artykuły te były jak najbardziej profesjonalne i zgodne z tematem. W ten sposób zespół stale pozyskuje wiedzę, co pomaga nam pracować szybciej i efektywniej. Doświadczenie zatrudnionych w firmie copywriterów jest również swoistą gwarancją dobrze wykonanego tekstu, który zachwyci stylem oraz merytoryką, zachęcając czytającego do dalszego poznawania naszych Klientów i ich firm. 

Pisanie artykułów i nie tylko

Poza tworzeniem różnego rodzaju artykułów, oferujemy także pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju tekstów reklamowych. Tworząc hasła reklamowe oraz treści ulotek, katalogów, folderów i prezentacji mamy jeden główny cel – pokazać jak najlepiej działalność Klienta, aby zapewnić jak największy przypływ osób korzystających z jego usług. Promujemy współpracujące z nami firmy również przez sporządzanie postów na potrzebę mediów społecznościowych. 

Pisanie tekstu – jak otrzymać pomoc?

Aby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej lub napisania do nas maila, określając rodzaj i długość pracy. W celu otrzymania jak najbardziej precyzyjnych treści, wyślij nam pomocne informacje dotyczące tematu. Po określeniu ceny i terminu realizacji jeden z naszych copywriterów niezwłocznie zajmie się Twoim zamówieniem. Skończone dzieło otrzymasz na podany wcześniej adres mailowy.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na tekst, to wyślij do nas maila na  redakcja@bookedit.pl