Pisanie tekstów

Teksty na zamówienie

Potrzebujesz stworzyć esej lub felieton do prasy branżowej? A może wywiad, tekst na stronę internetową lub ulotkę reklamową? Chętnie pomożemy Ci w formowaniu każdego artykułu. Nasi copywriterzy stworzą treści prezentacji, ulotek i katalogów, a także hasła reklamowe. Napiszą też teksty na stronę internetową oraz media społecznościowe, dostarczając wiarygodnych treści opartych o solidną dawkę rozeznania w temacie. Zadbają także o niepowtarzalność wykonanej przez siebie pracy.

Sposób, w jaki pracujemy

Przygotowanie tekstów na zamówienie zaczyna się od zapoznania się z działalnością Klientów, aby artykuły te były jak najbardziej profesjonalne i zgodne z tematem. W ten sposób zespół stale pozyskuje wiedzę, co pomaga nam pracować szybciej i efektywniej. Doświadczenie zatrudnionych w firmie copywriterów jest również swoistą gwarancją dobrze wykonanego tekstu, który zachwyci stylem oraz merytoryką, zachęcając czytającego do dalszego poznawania naszych Klientów i ich firm. 

Pisanie artykułów i nie tylko

Poza tworzeniem różnego rodzaju artykułów, oferujemy także pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju tekstów reklamowych. Tworząc hasła reklamowe oraz treści ulotek, katalogów, folderów i prezentacji mamy jeden główny cel – pokazać jak najlepiej działalność Klienta, aby zapewnić jak największy przypływ osób korzystających z jego usług. Promujemy współpracujące z nami firmy również przez sporządzanie postów na potrzebę mediów społecznościowych. 

Pisanie tekstu – jak otrzymać pomoc?

Aby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej lub napisania do nas maila, określając rodzaj i długość pracy. W celu otrzymania jak najbardziej precyzyjnych treści, wyślij nam pomocne informacje dotyczące tematu. Po określeniu ceny i terminu realizacji jeden z naszych copywriterów niezwłocznie zajmie się Twoim zamówieniem. Skończone dzieło otrzymasz na podany wcześniej adres mailowy.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na tekst, to wyślij do nas maila na  redakcja@bookedit.pl