Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do początkujących autorów, doświadczonych profesjonalistów, jak i firm. Nasi klienci wykonują różne zawody, są w różnym wieku i mają rozmaite zainteresowania. Każdy ma swój indywidualny cel, by wydać książkę. Wydajemy powieści, romanse, thrillery, komedie, literaturę faktu, poezję, poradniki, książki kucharskie, bajki. Pomagamy również w wydaniu i dystrybucji książek pisanych na zlecenie korporacji.

Pasja

Pisarze i poeci – pisanie jest Twoją pasją? Piszesz powieści, opowiadania lub bajki dla dzieci? A może jesteś poetą, który porusza ludzi sposobem, w jaki postrzega świat? Cokolwiek tworzysz, czymkolwiek się interesujesz, zrealizuj swoje marzenie i wydaj u nas książkę, o jakiej zawsze myślałeś. Możesz ją wręczyć członkom rodziny, przyjaciołom, znajomym. Możesz ją wydać w kilku lub kilkudziesięciu egzemplarzach, a jeśli wierzysz w jej sukces komercyjny – zainwestować w większy nakład. Zajmiemy się jej dystrybucją, promocją i pomożemy Ci w osiągnięciu sukcesu. 

Trenerzy i szkoleniowcy – załóżmy, że jesteś trenerem biznesu lub trenerem personalnym. Prowadzisz szkolenia? Chcesz przekazać swoją wiedzę nie tylko w trakcie spotkań, ale również, gdy Twoi kursanci podróżują lub odpoczywają w domu? Wydanie książki zawierającej wiadomości, którymi dzielisz się w trakcie szkoleń, wzmocni Twój przekaz. Twoi odbiorcy będą mogli w dowolnej chwili sięgać do informacji i wskazówek przekazanych im przez Ciebie. Książka umocni Twój wizerunek, a Tobie pozwoli na generowanie dodatkowych dochodów z jej sprzedaży. 

Profesjonalizm
Wizerunek

Wiedza ekspercka – masz interesujące hobby i chciałbyś je pokazać, nawiązać kontakt z innymi pasjonatami? Jesteś w czymś dobry i z przyjemnością podzielisz się wiedzą z innymi? Może od lat opracowujesz przepisy kulinarne, wyznaczasz szlaki wspinaczkowe lub jeździsz samochodem terenowym po niesamowitych miejscach, które chciałbyś pokazać innym zapaleńcom? Masz galerię zdjęć i chętnie opowiesz o tym, jak tego dokonałeś? Jeśli Twoje hobby jest dodatkowo Twoim źródłem dochodu, to taka książka wzmocni Twój wizerunek w oczach innych pasjonatów, klientów lub pracodawców.     

Reportaże i książki podróżnicze – jesteś podróżnikiem i chciałbyś opowiedzieć innym o swoich przygodach? Zachować na zawsze swoje wspomnienia i przeżycia? Stworzyć książkę pełną zdjęć i ilustracji, która poruszy Twoje serce za każdym razem, gdy po nią sięgniesz? Pamięć to nie tylko to, co przeżyliśmy, ale też dokumentowanie historii. Możesz spisać losy swojej rodziny lub własnego życia. Dzięki temu opowiesz o tym, co jest dla Ciebie ważne, a poprzez książkę nigdy nie zostanie zapomniane.

Podróże
Wizerunek

Misja – interesują Cię zagadnienia społeczne? Widzisz niesprawiedliwość, chciałbyś pomóc innym, zmienić otaczającą Cię rzeczywistość? Nagłośnić temat, który dotyczy wielu ludzi i dzięki temu im pomóc? Działanie na rzecz innych to szlachetna motywacja. Mając w ręku książkę poruszającą istotne problemy społeczne, w które się angażujesz, wzmocnisz swój komunikat. 

Książki dla biznesu – z przyjemnością współpracujemy przy tworzeniu książek, których inicjatorem jest świat biznesu. Powodów do wydania książki w ujęciu biznesowym jest mnóstwo. Wizerunek, dzielenie się wiedzą, zaangażowanie społeczne, promocja marki, promocja zachowań, które firma chce kojarzyć ze swoimi produktami, itd. itd. Jeśli jednak stworzenie książki brzmi przerażająco, jako długotrwały i trudny proces, to skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o celu publikacji, jej treści i pomożemy w jej powstaniu. Napisanie książki można zlecić ekspertom w danej dziedzinie lub zawodowemu pisarzowi, który ukierunkowany na tematykę napisze książkę zgodną z oczekiwaniami.

BookEdit – gdzie autorzy stają się pisarzami
Dobre przygotowanie i zaprojektowanie tekstu jest kluczem do jego sukcesu. W BookEdit zajmujemy się wszystkimi etapami pracy nad książką. Redaktorzy zaproponują zmiany o charakterze gramatycznym, leksykalnym, stylistycznym, składniowym, logicznym i merytorycznym. Sprawią, że tekst będzie łatwiejszy w odbiorze. Składacze złożą go czytelną  czcionką. Korektorzy wychwycą błędy ortograficzne, interpunkcyjne i typograficzne. A graficy zaprojektują okładkę, która przyciągnie uwagę czytelnika. Wszystko zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Połącz siły z profesjonalistami i wydaj swoją książkę z BookEdit
Nie używamy gotowych formatów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, ustalając z autorem, co chciałby osiągnąć publikując swój utwór. Będziesz akceptował każdy etap pracy nad książką. W końcu to Twoja wizytówka, więc zanim ją wydamy, musisz być pewien, że wygląda tak, jak sobie wymarzyłeś. Podejmując decyzje o samodzielnym sfinansowaniu książki i pracy z BookEdit, masz pełną kontrolę nad całym procesem.  

Od Ciebie zależy sukces Twojej książki
W przeciwieństwie do współpracy z tradycyjnymi wydawnictwami, które same inwestują w wydanie książki i gdzie wpływ autora na jej wygląd, termin wydania, dystrybucję i promocję jest znikomy, w modelu proponowanym przez BookEdit wszystko zależy od autora (nasi fachowcy zawsze są chętni do pomocy). W Twoich rękach pozostaje pełna decyzyjność co do wszystkich aspektów wydania, sprzedaży i promocji książki. Pisanie może stać się Twoim stałym źródłem dochodu.