Pani Szyszka

Oddajemy w Wasze ręce książkę niezwykłą, jedyną w swoim rodzaju. Skoncentrowana wokół jednego wyrobu, mogłaby stanowić broszurkę lub ulotkę. Jednak sam wyrób, rewelacyjny w swojej prostocie, a równocześnie bogaty w możliwości i właściwości, opatentowany i zarejestrowany na świecie pomysł „PANI SZYSZKA”, w trakcie studiów literatury i wiedzy na temat jego historii, właściwości i często tajemniczych cech, okazał się źródłem materiału na interesującą książkę…

Pani Szyszka w podróży – jej autorami są dr inż. Władysław Brud i dr inż. Iwona Konopacka Brud – twórcy i pionierzy aromaterapii w Polsce. To książka o szyszkach, mózgu, nosie (węch), olejkach eterycznych i ich wpływie na naszą kondycję potwierdzonymi odniesieniami do badań światowych w tym obszarze. Książka ma cel informacyjno-edukacyjny pokazuje m.in w jaki sposób zapach (wdychanie olejków eterycznych wewnątrz samochodu) może wpływać na kondycję podczas jazdy.

Pani Szyszka™ to nie tylko patent na przyjemny zapach w samochodzie, ale również dobry nastrój kierowcy i pasażerów. Aromaterapia jest czystą w pełni naturalną metodą łagodzenia lub usuwania różnych dolegliwości.